WapienicaKarkoszczonkaSzczyrk
Autor: lmoskala
Opracowano: 2013-04-14 22:57:51
Trasa: Wapienica Zapora Jezioro w Dolinie Wapienicy (nieb.) Schronisko PTTK Błatnia Klimczok Schronisko PTTK Klimczok Karkoszczonka Kotarz Grabowa Przełęcz Salmopolska Schronisko PTTK Skrzyczne
1. dzień
10:00-11:30 --> Jezioro w Dolinie Wapienicy (przerwa 30')
12:00-14:00 --> Błatnia (obiad = przerwa 90')
15:30-17:30 --> Klimczok (przerwa 30')
18:00-18:30 --> Karkoszczonka (nocleg)
2. dzień
10:00-12:00 --> Kotarz (przerwa 30')
12:30-13:00 --> Grabowa
13:00-13:30 --> Salmopol (przerwa 30')
14:00-15:30 --> Malinowska Skała (przerwa 30')
16:00-17:30 --> Skrzyczne (obiad = przerwa 60')
18:30-19:30 --> Szczyrk
gupole
Autor: herba111
Opracowano: 2013-07-26 19:08:24
Trasa: Wapienica Zapora Jezioro w Dolinie Wapienicy (nieb.) Schronisko PTTK Błatnia Klimczok Schronisko PTTK Klimczok Karkoszczonka Kotarz Grabowa Przełęcz Salmopolska Magurka Wiślańska Barania Góra Schronisko PTTK Przysłop pod Baranią Górą Piłka nad Pietraszonką Kubalonka Mraźnica Schronisko PTTK Stożek
trasa mojego syna z kolegą. zrobili to w jeden dzień, przy czym mój syn z bielska do wapienicy szedl dodatkowo na nogach. Stąd nazwa trasy.