SzczyrkPrzysłopStożekWisła Dziechcinka
Autor: lmoskala
Opracowano: 2013-04-14 23:12:48
Trasa: Schronisko PTTK Skrzyczne Malinowska Skała Magurka Wiślańska Barania Góra Schronisko PTTK Przysłop pod Baranią Górą Piłka nad Pietraszonką Kubalonka Mraźnica Schronisko PTTK Stożek
1. dzień
9:00-11:00 --> Skrzyczne (obiad = przerwa 60')
12:00-14:00 --> Malinowska Skała (przerwa 30')
14:30-15:00 --> Zielony Kopiec
15:00-15:30 --> Magurka Wiślańska (przerwa 30')
16:00-17:00 --> Barania Góra (przerwa 30')
17:30-18:00 --> Przysłop (nocleg)
2. dzień
10:00-10:30 --> Czarna Wisełka Piłka
10:30-11:00 --> Rozstaj nad Pietraszonką (przerwa 30')
11:30-13:30 --> Przełęcz Szarcula (przerwa 30')
14:00-14:30 --> Przełęcz Kubalonka
14:30-15:30 --> Mraźnica (przerwa 30')
16:00-17:00 --> Stożek (obiad = przerwa 60')
18:00-19:30 --> Wisła Dziechcinka
odjazd pociągu o 19:41 z Wisły Dziechcinka, przyjazd do Bielska o 21:45
Skrzyczne-Barania-Soszów-Czantoria-Ustroń
Autor: lmoskala
Opracowano: 2013-04-15 01:07:12
Trasa: Schronisko PTTK Skrzyczne Malinowska Skała Magurka Wiślańska Barania Góra Schronisko PTTK Przysłop pod Baranią Górą Karolówka nad Pietraszonką Kubalonka Mraźnica Schronisko PTTK Stożek Beskidek Wielka Czantoria Ustroń
1. dzień
9:00-11:00 --> Skrzyczne (obiad = przerwa 60')
12:00-14:00 --> Malinowska Skała (przerwa 30')
14:30-15:00 --> Zielony Kopiec
15:00-15:30 --> Magurka Wiślańska (przerwa 30')
16:00-17:00 --> Barania Góra (przerwa 30')
17:30-18:00 --> Przysłop (nocleg)
2. dzień
10:00-10:30 --> Czarna Wisełka Piłka
10:30-11:00 --> Rozstaj nad Pietraszonką (przerwa 30')
11:30-13:30 --> Przełęcz Szarcula (przerwa 30')
14:00-14:30 --> Przełęcz Kubalonka
14:30-15:30 --> Mraźnica (przerwa 30')
16:00-17:00 --> Stożek (obiad = przerwa 60')
18:00-19:00 --> Soszów Wielki (nocleg)
3. dzień
10:00-10:30 --> Beskidek
10:30-12:00 --> Wielka Czantoria (przerwa 30')
12:30-13:30 --> Mała Czantoria (przerwa 30')
14:00-15:30 --> Ustroń (obiad)
odjazd pociągu z Ustronia o 16:38, przyjazd do Bielska o 18:02/18:35
gupole
Autor: herba111
Opracowano: 2013-07-26 19:08:24
Trasa: Wapienica Zapora Jezioro w Dolinie Wapienicy (nieb.) Schronisko PTTK Błatnia Klimczok Schronisko PTTK Klimczok Karkoszczonka Kotarz Grabowa Przełęcz Salmopolska Magurka Wiślańska Barania Góra Schronisko PTTK Przysłop pod Baranią Górą Piłka nad Pietraszonką Kubalonka Mraźnica Schronisko PTTK Stożek
trasa mojego syna z kolegą. zrobili to w jeden dzień, przy czym mój syn z bielska do wapienicy szedl dodatkowo na nogach. Stąd nazwa trasy.