Tuł - Mała Czantoria
Skrzyczne-Barania-Soszów-Czantoria-Ustroń
Autor: lmoskala
Opracowano: 2013-04-15 01:07:12
Trasa: Schronisko PTTK Skrzyczne Malinowska Skała Magurka Wiślańska Barania Góra Schronisko PTTK Przysłop pod Baranią Górą Karolówka nad Pietraszonką Kubalonka Mraźnica Schronisko PTTK Stożek Beskidek Wielka Czantoria Ustroń
1. dzień
9:00-11:00 --> Skrzyczne (obiad = przerwa 60')
12:00-14:00 --> Malinowska Skała (przerwa 30')
14:30-15:00 --> Zielony Kopiec
15:00-15:30 --> Magurka Wiślańska (przerwa 30')
16:00-17:00 --> Barania Góra (przerwa 30')
17:30-18:00 --> Przysłop (nocleg)
2. dzień
10:00-10:30 --> Czarna Wisełka Piłka
10:30-11:00 --> Rozstaj nad Pietraszonką (przerwa 30')
11:30-13:30 --> Przełęcz Szarcula (przerwa 30')
14:00-14:30 --> Przełęcz Kubalonka
14:30-15:30 --> Mraźnica (przerwa 30')
16:00-17:00 --> Stożek (obiad = przerwa 60')
18:00-19:00 --> Soszów Wielki (nocleg)
3. dzień
10:00-10:30 --> Beskidek
10:30-12:00 --> Wielka Czantoria (przerwa 30')
12:30-13:30 --> Mała Czantoria (przerwa 30')
14:00-15:30 --> Ustroń (obiad)
odjazd pociągu z Ustronia o 16:38, przyjazd do Bielska o 18:02/18:35